Odhad ceny nemovitosti zdarma

Zajímá vás cena vaší nemovitosti?

Zajímá vás cena vaší nemovitosti?

Ať už potřebujete odhad ceny bytu, domu, či pozemku v lokalitách Brno, Brno-venkov či blízkém okolí, můžete se na mne obrátit jako na odhadce nemovitostí. Ročně vypracuji stovky odhadů bytů a proto se velmi dobře orientuji v tržních cenách nemovitostí a sleduji jejich vývoj. Pro hrubý odhad ceny nemovitosti online mi stačí poslat pár fotek, dispozice, velikost, stáří, půdorys či plánek nemovitosti. Pro přesnější odhad ceny je třeba vidět nemovitost osobně.

Poptávka po odhadu ceny nemovitosti zdarma

*Odhad pro majitele, dědické řízení a rozvodové řízení je ZDARMA, pokud nemovitost prodáte/pronajmete přes naši realitní kancelář. V ostatních případech je cena za odhad bytu 1.450,- Kč včetně DPH, za RD 2.450,- včetně DPH, za pozemek 1.210,- Kč včetně DPH.

Přečtěte si více o zpracování osobních údajů.

Kdy je odhad ceny nemovitosti zdarma a k čemu slouží?

  • Pro koho jsou odhady zdarma – odhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.
  • K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.
  • K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.
  • Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky, rozvodové řízení a odhady ze zvědavosti.
  • Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.

Odhady ceny nemovitosti pro dědické řízení

Umím vypracovat také odhad nemovitosti pro notáře v rámci dědického řízení – vyjádření k ceně nemovitosti obvyklé (odhad pro dědické řízení je zpoplatněn).

Jaká je cena odhadu pro dědické řízení?

Cena odhadu se odvíjí dle typu nemovitosti, převážně řeším odhady rodinných domů, odhady bytů, odhady pozemků a odhady chat. Cena odhadu obvykle začíná na 1500 Kč (bez DPH) a její výši ovlivňuje spousta dalších parametrů nemovitosti. Pro více informací o cenách odhadů nemovitostí mne prosím kontaktujte.

Proč odhad ceny vaší nemovitosti právě ode mě?

  • Odhady nemovitostí se zabývám již od roku 2003.
  • Mám přístup do analytických realitních systémů pro odhady nemovitostí, cenových map i do dalších pomocných nástrojů.
  • Díky svým dlouholetým zkušenostem s realitami vím, od čeho se cena realit na trhu odvíjí.
  • Lokality, na které se specializuji (Brno, Brno-venkov a blízké okolí) z hlediska realit velmi dobře znám.
  • V případě zájmu jsem schopný oslovit velké množství potenciálních kupců a vaši nemovitost prodat za velmi dobrou cenu.

Odhad vaší nemovitosti vám vypracuji zadarmo do 24 hodin od odeslání poptávky nebo poslední konzultace. Cenu obdržíte mailem.

Podívejte se také, jaké nemovitosti mám aktuálně v nabídce.