Odhad ceny nemovitosti

Zajímá vás cena vaší nemovitosti?

Zajímá vás cena vaší nemovitosti?

Ať už potřebujete odhad ceny bytu, domu, či pozemku v lokalitách Brno, Brno-venkov či blízkém okolí, můžete se na mne obrátit jako na odhadce nemovitostí. Ročně vypracuji stovky odhadů bytů a proto se velmi dobře orientuji v tržních cenách nemovitostí a sleduji jejich vývoj. Pro hrubý odhad ceny nemovitosti online mi stačí poslat pár fotek, dispozice, velikost, stáří, půdorys či plánek nemovitosti. Pro přesnější odhad ceny je třeba vidět nemovitost osobně.

K čemu odhad nemovitosti slouží?

Odhad nemovitosti (domu, bytu, pozemku, chaty, chalupy…) slouží k určení tržní ceny nemovitosti, která je pak důležitá při prodeji nemovitosti. Tyto odhady tržní ceny nemovitosti neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování.

Poptávka po odhadu ceny nemovitosti

*Odhad pro dědické řízení ZDARMA, pokud nemovitost prodáte přes naši realitní kancelář.

Přečtěte si více o zpracování osobních údajů.

Kolik stojí odhad ceny nemovitosti?

Odhad ceny nemovitosti je zdarma pro majitele nemovitosti (kromě odhadu pro dědické řízení, který je zpoplatněn).

Nechte si zdarma zjistit orientační tržní cenu vaší nemovitosti, kterou právě prodáváte či pronajímáte. Posoudím nemovitost vždy s ohledem na lokalitu, stáří, umístění, dispozice, stavební materiál, stav, druh vlastnictví, atd. Odhad ceny nemovitosti následně obdržíte zdarma prostřednictvím emailu.

Odhady ceny nemovitosti pro dědické řízení

Umím vypracovat také odhad nemovitosti pro notáře v rámci dědického řízení – vyjádření k ceně nemovitosti obvyklé (odhad pro dědické řízení je jako jediný zpoplatněn).

Jaká je cena odhadu pro dědické řízení?

Cena odhadu se odvíjí dle typu nemovitosti, převážně řeším odhady rodinných domů, odhady bytů, odhady pozemků a odhady chat. Cena odhadu obvykle začíná na 1500 Kč (bez DPH) a její výši ovlivňuje spousta dalších parametrů nemovitosti. Pro více informací o cenách odhadů nemovitostí mne prosím kontaktujte.

Proč odhad ceny vaší nemovitosti právě ode mě?

  • Odhady nemovitostí se zabývám již od roku 2003.
  • Mám přístup do analytických realitních systémů pro odhady nemovitostí, cenových map i do dalších pomocných nástrojů.
  • Díky svým dlouholetým zkušenostem s realitami vím, od čeho se cena realit na trhu odvíjí.
  • Lokality, na které se specializuji (Brno, Brno-venkov a blízké okolí) z hlediska realit velmi dobře znám.
  • V případě zájmu jsem schopný oslovit velké množství potenciálních kupců a vaši nemovitost prodat za velmi dobrou cenu.

Odhad vaší nemovitosti vám vypracuji zadarmo do 24 hodin od odeslání poptávky nebo poslední konzultace. Cenu obdržíte mailem.

Podívejte se také, jaké nemovitosti mám aktuálně v nabídce.